POST DISPONIBIL
Specialisti in domeniul tehnic pentru Oradea
COMPANIE:  GraftonRecruitment ORAS:  Oradea,
Full time Constructii / Instalatii, Inginerie, IT Hardware, IT Software, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 25 februarie 2010
Grafton Recruitment companie fondată în 1982, este una dintre companiile de top în furnizarea de soluţii de recrutare şi este una dintre cele mai mari firme independente din Europa.

Descrierea postului

Pentru clientul nostru, o companie multinationala in continua dezvoltare din domeniul industriei cautam specialisti in domeniul tehnic pentru sediul din Oradea pentru urmatoarele pozitii):

Achizitor
Inginer calitate
Inginer responsabil erori laborator
Inginer proces
Planificator proces productie
Coordonator planificatori productie
Inginer produs
Coordonator productie
Director program
Director achizitii
Director calitate
Inginer test
Director testare
Tehnician debug
Inginer livrare calitate
Inginer Test/RF

Cerintele postului

- Experienta anterioara in domeniul tehnic
- Studii de specialitate finalizate in Electronica / Electrotehnica / Automatica / Inginerie / Constructii
- Cunostinte de limba engleza la un nivel avansat
- Disponibilitate pentru relocare in Oradea
- Persoana responsabila si de incredere
- Persoana care sa isi doreasca un loc de munca stabil, plin de oportunitati intr-o companie in continua dezvoltare

Asteptam aplicatiile dvs. pe adresa de mail catalina.enache@grafton.ro
calitate director ing de mediu inginerie constructii it suport manager planner tehnic
Toate anunturile postate de compania GraftonRecruitment