POST DISPONIBIL
AGRICULTURA GERMANIA
COMPANIE:  smart jobs ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 25 februarie 2010
Descrierea companiei
firma de plasare forta munca strainatate acreditata de itm
Descrierea postului
AGRICULTURA MUNCA DE SEZON

Cules capsuni, sparghel, alte ferme agricole ( varza,conopida, cules mere, ceapa,etc)

Limita de varsta intre 18-45 ani atat femei cat si barbati.
Salarizarea este de la 4,5 la 6,5 euro la ora.
Program 8-10 ore/zi 6 zile/ saptamana
Perioada contractuala de la 2 luni la 4 luni in functie de ferma agricola
Cazare se asigura de catre angajator si in unele cazuri una masa.
Nu se cere limba germana
COSTURI: -- 200 ron fisa inscriere la depunerea dosarului
-- 200 euro la semnarea contractului de plecare

Plecare 20 martie 2010
Cerintele postului
SERIOZITATE ANTIALCOOLICI
Taguri
Toate anunturile postate de compania smart jobs