POST DISPONIBIL
Cameriste in Grecia
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Strainatate,
Sezonier Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Industria alimentara, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
700 € 1 martie 2010
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
Efectueaza si intretine curatenia in camerele clientilor, pe holurile etajelor, in oficii si in zona de serviciu in conformitate cu standardele si procedurile companiei;
Inlocuieste (completeaza) produsele consumate de catre clienti; Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului;
Intocmeste raportul pentru zona de lucru; Alte responsabilitati mentionate in fisa postului.
Se lucreaza in hoteluri mici.
Posturile sunt limitate !

Relatii la tel:0764611603; mail: office@inteligentcareer.ro sau vizitati site-ul nostru www.inteligentcareer.ro
Cerintele postului
- varsta cuprinsa intre 25-45 ani;
- nu necesita experienta pe un post similar;
- cunostinte de limba constitue un avantaj;
- persoana sociabila,Harnice, comunicativa, adaptabila.

Oferta:
- se lucreaza 7zile/sapt, 10 ore/zi;
- salariul 700-800 euro/luna+ tips-uri;
- se ofera cazare+masa GRATIS;
- contracte pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- intampinarea noilor angajati la aeroport;
- se ofera assistenta si suport pe toata perioada sederii in Grecia de catre colaboratorii nostri.
Taguri
camerista femeie menaj curatenie hotelier restaurant grecia
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR