POST DISPONIBIL
Operator Calculator - recrutare parteneri
COMPANIE:  life care ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Relatii cu publicul,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
700 € 2 martie 2010
Una dintre companiile de succes cu capital mixt romano-german, infiintata in anul 2005, ca parte a grupului Life Care Europe GmbH.
Descrierea postului
Obiectivul postului:
- Realizarea activitatii de identificare a potentialilor clienti;
- Ofera clientilor potentiali informatii despre produse, preturi, oferte speciale etc.
- Gestioneaza baza de date cu clienti si comenzile acestora;
- Monitorizeaza evolutia grupului de parteneri;
Cerintele postului
- Absolvent studii superioare;
- Cunostinte MS Office - nivel minim: peste mediu;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate;
- Abilitati de negociere;
- Orientare spre rezultat;
- Capacitate de decizie;
- Initiativa si pro-activitate.
Taguri
Toate anunturile postate de compania life care