POST DISPONIBIL
MANAGER (regiunea EST)
COMPANIE:  LEADING MANAGERS Consortium ORAS:  Bucuresti, Focsani, Iasi,
Full time Farmacie / Healthcare, Management / Consultanta, Marketing, Medicina, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 11 februarie 2012
Consortiu de leadership si resurse umane (HR), specializat in consiliere, mediere, consultanta, recrutare si orientare profesionala
Descrierea postului
Cautam persoane in orasele Bucuresti, Iasi, respectiv Galati, care sa se califice la pozitia de MANAGER intr-o perioada de 6-12 luini, conform planului de afacere.
Doar persoanele selectate vor fi chemate la un interviu.
Cerintele postului
- conducator (lider);
- abilitati de relationare si comunicare;
- o viziune si un scop clar conturate pentru propria viata.
Taguri
leadership manager afacere
Toate anunturile postate de compania LEADING MANAGERS Consortium