POST DISPONIBIL
SUPERVISOR
COMPANIE:  LEADING MANAGERS Consortium ORAS:  Toate orasele, Focsani, Iasi,
Part time Farmacie / Healthcare, Management / Consultanta, Marketing, Medicina, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 11 februarie 2012
Consortiu de leadership si resurse umane (HR), specializat in consiliere, mediere, consultanta, recrutare si orientare profesionala
Descrierea postului
Cautam de persoane in orasele Bucuresti, Iasi, respectiv Focsani, care sa se califice la pozitia de SUPERVIZOR, intr-o perioada de 3-6 luni, conform strategiei de lucru.
Detalii la interviu.
Cerintele postului
- aptitudini de comunicare si relationare;
- abilitati de lucru in echipa;
- rezistent la stres;
- orientat spre sarcini;
- pro-active, not reactive.
Taguri
echipa supervisor
Toate anunturile postate de compania LEADING MANAGERS Consortium