POST DISPONIBIL
Intermediere polite obligatorii
COMPANIE:  Vitalux ORAS:  Toate orasele,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Management / Consultanta, Marketing, Prestari servicii, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 5 martie 2010
Descrierea companiei
prestari servicii
Descrierea postului
Intermedierea politelor obligatorii in cadrul reformei asigurarilor obligatorii de locuinte. Reforma are caracter obligatoriu(Legea 260/2008): nu trebuie vandut nimic , nu trebuie convins nimeni. Aproximativ 8 milioane de locuinte trebuiesc asigurate obligatoriu.
Se va lucra cu mai multi asiguratori.
Colaboratorul nu incaseaza primele obligatorii.
Cerintele postului
Experienta in cadrul reformei pensiilor reprezinta avantaj
Persoana serioasa
Oferta: Firma noastra de brokeraj se afla pe locul 1 din tara = comisioane atractive
Posibilitatea formarii unei echipe proprii
Suport logistic si acces la baza de date pentru extinderea si dezvoltarea echipei proprii
Optional: acces si la produse facultative: asigurari facultative de locuinte, de sanatate sau pensie
Bonus pentru dezvoltarea echipei
Bonus dupa productie
Acces rapid in cariera doar prin dezvoltarea echipei proprii
Nu exista target sau plan de realizat
Taguri
Toate anunturile postate de compania Vitalux