POST DISPONIBIL
Asistente Medicale - Marea Britanie
COMPANIE:  Infomunca ORAS:  Strainatate,
Full time Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Farmacie / Healthcare, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 2 martie 2012
Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate
Descrierea postului
Oferim locuri de munca in Marea Britanie pentru asistenti medicali si pentru "care assistant" (Ingrijire batrani). Salariile variaza intre 8 si 11 lire pe ora. Se lucreaza 5 zile pe saptamana 9- 10 ore pe zi. Mai multe informatii pe www.infomunca.ro
Cerintele postului
Toti candidatii trebuie sa fie vorbitori de limba Engleza la nivel conversational
Toti asistentii medicali trebuie sa aiba diploma de asistent medical
Toti asistentii medicali trebuie sa fie inscrisi la NMC (Nursing Medical Council) - oferim consultanta pentru inscriere
Atat pentru postul de Care assistant cat si pentru cel de Asistent medical, nu este obligatorie experienta.
Mai multe informatii puteti gasii pe siteul nostru la www.infomunca.ro
Taguri
Toate anunturile postate de compania Infomunca