POST DISPONIBIL
Inteviuri pentru ocuparea a 20 posturi in Turism-Cipru
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Strainatate,
Full time Altele, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 6 martie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
In data de 12 - 13 Martie 2010, vor avea loc interviurile pentru ocuparea urmatoarelor posturi:
- Barmanite 10 locuri - fete
- Ospatarite 7 locuri - fete
- Barmani 6 locuri - baieti
Plecarea la post rapida

Angajator: Hotel & Restaurant 4 Stele
Locatia posturilor - NICOSIA, Cypru

Cerinte :
- Experienta in domeniu
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-conversational

Beneficii:
- Salariu 650 - 800 euro/NET/Luna + tips-uri. Se stabileste la interviu, in funtie de experienta,
- Cazare + mese + bauturi(nealcoolice) - Gratuite
- Asigurari sociale si medicale - platite de angajator
- Contracte de munca incheiate pana la sfarsitul lunii Decembrie 2010, cu posibilitatea prelungirii.
Acte necesare pentru participare:
- CV in limba engleza(detaliat)
- Fotografie corp intreg(tinuta decenta/business)
- Diplome/recomandari - daca aveti
Restul documentelor(Buletin sau Pasaport, Certificat de nastere/casatorie,Permis auto, Certificat de sanatate,Cazier judiciar) vor fi depuse doar de candidatii admisi, la semnarea Contractului de munca.

Tel.0268/420942, 0768/100160, 0727/776030, 0740/216246
Email: job@acs-europe.ro
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe