POST DISPONIBIL
Responsabil Recrutari
COMPANIE:  life care ORAS:  Toate orasele,
Acasa Altele, Management / Consultanta, Relatii cu publicul, Secretariat, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 6 martie 2010
Una dintre companiile de succes cu capital mixt romano-german, infiintata in anul 2005, ca parte a grupului Life Care Europe GmbH.
Descrierea postului
Daca iti doresti un job full time cu program fix, salariu si sarcini stabilite de sefi NU aplica pentru acest job.
Suntem in cautare de oameni intreprinzatori, capabili sa-si stabileasca singuri programul si volumul de lucru.

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional. Daca doresti o cariera in vanzari, stabilitatea locului de munca si promovarea in cariera, atunci aplica, este job-ul potrivit pentru tine!!!

Principala responsabilitate este aceea de a recruta online noi parteneri si consumatori de produse Life Care.
Activitatea poate fi desfasurata de acasa, in regim part time, iar beneficiul va fi proportional cu rezultatele.

Iti doresti sa castigi pana la 5000 de ron dintr-o activitate part time ?
Ce ai face cu banii şi cu libertatea pe care le poţi obţine prin această oportunitate.?
1.ai putea călători în locurile la care ai visat dintotdeauna
2.ai putea cumpara o casă sau o maşină nouă
3.ţi-ai putea plăti datoriile existente
4.i-ai ajuta pe membrii familiei tale
5.ai investi în viitor
Care ar fi consecintele daca nu ai obtine aceste lucruri?
Cerintele postului
- Automotivare, perseverenta, proactivitate si optimism!
- Experienta in abordari telefonice potentiali clienti si experienta in vazari directe reprezinta un avantaj!
- Excelente abilitati de comunicare verbale si in scris, de prezentare si negociere, putere de convingere.
- Orientare catre clienti, rezultate si realizari!
Taguri
Toate anunturile postate de compania life care