POST DISPONIBIL
.NET Developers / .NET Senior Developers
COMPANIE:  iQuest Technologies ORAS:  Brasov, Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time IT Software,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 8 martie 2010
Descrierea companiei
Cine suntem ?

Suntem firma germana de IT care pune clientii pe primul loc; o echipa experimentata care accepta provocarile. Lucram cu cele mai noi tehnologii si abordam in detaliu cerintele specifice ale fiecarui client.
Prin ce suntem diferiti ?
... Prin calitate si atitudine. Astfel castigam increderea clientilor nostri. Gasim solutii inovatoare la probleme uneori clasice, abordam lucrurile in mod pragmatic si ne implicam cu adevarat in ceea ce facem.

Punem pasiune in fiecare proiect
Fiecare proiect reprezinta o noua provocare si o oportunitate de a dezvolta un parteneriat pe termen lung, bazat pe beneficii reciproce si un scop comun: calitatea.
Descrierea postului
(Cod de referinta: ND / NSD 2010 02 CJ/BV)

Locatie: Cluj-Napoca, Brasov
Ce cautam:

* o buna cunoastere a programarii orientate pe obiect;
* o buna cunoastere a .NET Framework si a limbajului C# in general;
* experienta de lucru in proiecte mari;
* potential pentru a intra intr-o perioada scurta de timp intr-un proiect aflat in desfasurare;
* engleza fluent.

La iQuest vei gasi:

* un pachet salarial excelent;
* un mediu de lucru prietenos;
* oportunitati pentru o cariera flexibila si recompensatoare;
* training si certificari in cele mai noi tehnologii;
* oportunitati de training si lucru in strainatate.

Daca esti interesat te rugam sa trimiti CV-ul tau, impreuna cu scrisoarea de intentie la adresa jobs@iquestint.com. Te rugam sa mentionezi codul de referinta al postului in subiectul e-mail-ului. Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Cerintele postului
Ce cautam:

Taguri
Toate anunturile postate de compania iQuest Technologies