POST DISPONIBIL
Angajam Senior Software Engineer (ASP.NET/C#/SQL)
COMPANIE:  ALRO ORAS:  Iasi,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time IT Software,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 9 martie 2010
Descrierea companiei
Software development
Descrierea postului
Firma romano-germana cu sediul in Iasi, prezenta in Romania din 2004 cu activitate in dezvoltare de solutii software pentru domeniul constructiilor , angajeaza senior software engineer .NET
Cerintele postului
Aria de expertiză presupuse de posturile disponibile, include ASP.NET, JavaScript, Ajax, Web Services, .NET WinForms, MS-SQL.

Pe langa CV, cei interesati sunt rugati sa trimita la adresa asonaro@yahoo.com,nivelul de pregatire/experienta pentru fiecare din cele de mai sus.
Se ofera salar foarte bun, conditii de lucru excelente, si program de lucru flexibil.

Mai multe amanunte se obtin in urma selectiei cv-urilor.

Va asteptam in echipa noastra!
Taguri
.net iasi programator programator software .net software
Toate anunturile postate de compania ALRO