POST DISPONIBIL
Reprezentant Vanzari Firma Import Cosmetice
COMPANIE:  Metropolitan Selection ORAS:  Ploiesti, Sinaia, Targoviste,
Part time Publicitate, Relatii cu publicul, Saloane de infrumusetare, Sampling / Hostess, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 iunie 2010
Companie noua pe piata din Romania care furnizeaza cosmetice, parfumuri si bijuterii de calitate la preturi accesibile, produse in Franta si ambalate in Bulgaria/Turcia.
Descrierea postului
RESPONSABILITATI:
- colectarea de comenzi de la clienti, pe baza de catalog;
- promovarea produselor companiei prin vanzari directe;
- largirea bazei de clienti;
- crearea propriei retele de distributie;
- coordonarea retelei create;
- stimularea echipei.
Se cauta persoane serioase, dinamice, ambitioase, dispuse sa munceasca cateva
ore zilnic! Produsele sunt deosebite si de calitate, naturale si la un pret competitiv.

Pentru mai multe detalii: monnya01@yahoo.com si site-ul www.ctg.ro
Pentru inscriere utilizati urmatorul link:
Cod inscriere: IAmA7iHl (l=L)

OFERTA:
- Castig de 25%-30% din comanda realizata;
- Inscriere GRATUITA;
- Posibilitatea unor castiguri nelimitate;
- Program de lucru flexibil;
- Beneficiati de toate ofertele si reducerile suplimentare acordate de firma;
- NU este obligatorie comanda lunara si nici o suma limita;
- Posibilitatea de avansare intr-o companie noua pe piata din Romania.

Cerintele postului
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Seriozitate si ambitie (cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult)
- Acces la PC cu conexiune la Internet (pentru a vizualiza situatia contului tau de pe pagina Metropolitan, statusul comenzilor si noile oferte)
- Experienta în domeniul vanzarilor directe poate fi un plus, insa nu este obligatorie.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Metropolitan Selection