POST DISPONIBIL
Asistent medical - ANGLIA
COMPANIE:  COROLI CONSULT SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Farmacie / Healthcare, Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Program pentru o Viata Mai Buna
Fondata in 1994 compania noastra asigura servicii profesionale de Recrutare si Plasare de personal.
Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. Am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii serviciilor noastre.

Compania noastra este gata sa va ajute Pentru o Viata Mai Buna, nu ezitati sa ne contactati.
Va rugam sa consultati mai multe detalii despre noi la www.coroli.ro
Descrierea postului
Programul este destinat celor care coresc sa-si faca o cariera in acest domeniul SANATATII: asistenti medicali, infirmieri, sora medicala. In fapt, aceasta este posibilitatea legala si reala pentru Asistentii Medicali, de a lucra in Marea Britanie. Desigur ca cei care doresc, au posibilitatea sa-i coordonam mai departe pentru a avansa in cariera, in conformitate cu legislatia Britanica in vigoare.

In urma CV-ului ve-ti fi programat la interviu cu angajatorul Britanic, dupa care va emite oferta de munca. Va asistam si in vederea obtinerii Pin Number (nr de ordine emis de Nursing & Midwifery Council).
Cerintele postului
- Persoane care doresc sa-si faca o cariera in acest domeniu.
- Experienta ca asistent medical, sora medicala, infirmier
- Limba engleza la nivel conversational.
Daca sunteti interesat de acest loc de munca va rugam sa ne contactati.
- CV - sa contina poza draguta.

Ai cea mai buna sansa daca ne contactezi cat mai repede.
Taguri
asistent medical medical medicale nurse
Toate anunturile postate de compania COROLI CONSULT SRL