POST DISPONIBIL
Sales assistant / Vanzari cosmetice
COMPANIE:  COROLI CONSULT SRL ORAS:  Toate orasele,
Full time Prestari servicii, Relatii cu publicul, Sampling / Hostess, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 iunie 2010
Descrierea companiei
Program pentru o Viata Mai Buna
Fondata in 1994 compania noastra asigura servicii profesionale de Recrutare si Plasare de personal.
Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. Am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii serviciilor noastre.

Compania noastra este gata sa va ajute Pentru o Viata Mai Buna, nu ezitati sa ne contactati.
Va rugam sa consultati mai multe detalii despre noi la www.coroli.ro
Descrierea postului
Vanzatoare la standuri de cosmetice din cele mai mari Mall-uri. 9 ore / zi, comision 20-30% din vanzari.

Oferta, bonusuri:
* Comision de 20-30 % din vanzarile zilnice.
* Salariul minim garantat de £40 / zi pentru primele 2 saptamani pentru cei care stau minimum o luna (dupa care vei primi doar rata de 20% -28% din vanzarile personale).
* Returnarea costul biletului de avion, daca vei lucra cel putin 30 de zile (pana la £100).
* Cazare asigurata in apartamente dotate majoritatea cu TV, cablu, PC si acces la internet (cost: £10 / zi).
Cerintele postului
Persoane tinere, cunoscatoare a limbii engleze, cu simtul vanzarii si convingerii, motivate de rezultat.
sales agent sales assistant vanzari / comert vanzari cosmetice
Toate anunturile postate de compania COROLI CONSULT SRL