POST DISPONIBIL
Angajam sofer profesionist cu atestat de transport marfa
COMPANIE:  Core Mataliat Exim SRL ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, Transporturi / Distributie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 iunie 2011
Descrierea companiei
Confidential
Descrierea postului
Societate comerciala din Bucuresti scoate la concurs un post de Sofer Profesionist cu Atestat de transport marfa (conditie esentiala). Cautam o persoana cu experienta in trafic intern, serioasa si responsabila, ca angajator oferim seriozitate maxima. Va rugam contactati-ne direct la telefonul si adresa de e-mail precizate in anunt, nu trimiteti CV-uri prin formularele de contact de pe site-uri - nu vor fi luate in considerare!
Contact:
021-319.67.65
office@mataliat.ro
Cerintele postului
Atestat de transport marfa (conditie esentiala) Cautam o persoana cu experienta in trafic intern, serioasa si responsabila.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Core Mataliat Exim SRL