POST DISPONIBIL
munca la domiciliu( toate judetele)
COMPANIE:  AFSRO ORAS:  Toate orasele, Alt Oras,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele, Marketing, Publicitate, Secretariat,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 12 martie 2010
Misiunea AFSRO constă în prosperitatea de lungă durată, responsabilitatea şi simţul de apartenenţă a clienţilor, partenerilor si acţionarilor. Prosperitatea partenerilor o percepem drept crearea condiţiilor pentru un succes de lungă durată. Prin eforturile noastre, prin gandirea pozitiva si proactiva, exercitam influenta si modelam lumea ce ne inconjoara.
Descrierea postului

Oferim loc de munca la domiciliu cu contract de parteneriat –minime cunostinte calculator + internet –.detalii la email ; afsromania@yahoo.com

Cerintele postului
RABDAREA, PERSEVERENTA.,SPIRIT DE ECHIPA SI PUTERE DE CONVINGERE
Taguri
Toate anunturile postate de compania AFSRO