POST DISPONIBIL
BARMANITE IN GRECIA
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Strainatate,
Sezonier Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Relatii cu publicul, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 17 martie 2010
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
Recrutam Barmanite pentru Grecia.
Se lucreaza in café- baruri.
Plecari Rapide !

Cerintele postului
Cerinte
- varsta cuprinsa intre 20-30 ani;
- nu necesita experienta pe un post similar;
- cunostinte de limba engleza nivel mediu;
- persoana sociabila, comunicativa, adaptabila.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- se lucreaza 6zile/sapt, 8 ore/zi;
- salariul 30/40 euro/zi+ tips-uri;
- plata se face zilnic sau saptamanal;
- se ofera cazare GRATIS;
- contracte pe perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire;
- intampinarea noilor angajati la aeroport;
- se ofera assistenta si suport pe toata perioada sederii in Grecia de catre colaboratorii nostri.

Relatii la tel.0764611603 sau trimiteti CV-ul la office@inteligentcareer.ro
Pentru mai multe job-uri vizitati site-ul nostru http://www.inteligentcareer.ro

Taguri
barmanita caut de lucru ospatarita strainatate
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR