POST DISPONIBIL
Reprezentant vanzari
COMPANIE:  NST Group ORAS:  Brasov,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 martie 2010
Recrutam personal pentru companiile din grup pentru Norvegia si Lituania. Grupul de companii are patru domenii de activitate.

NST Contacting se ocupa cu activitati de alpinism utilitar si de protectie si intretinere a suprafetelor industriale mari (ex: curatare si vopsire).

NST Byggservice se ocupa de lucrari de amenajari si reparatii ale imobilelor (vopsire interna si externa a locuintelor, pardoseala de PVC, gresie , fainta, zidarie, etc).

NST Eindom se ocupa de investii imobiliare.
NST Baltioja este firma de recrutare din Lituania, membra a grupului care promoveaza nevoia de personal a companiilor din grup si a unor firme partenere in Europa de Est.
Descrierea postului
NST GROUP recruteaza personal cu experienta relevanta in vanzari, care sa cunoasca fluent limba engleza si norvegiana sau orice alta limba scandinava (daneza si suedeza). Informatii la telefon 0723407700 sau pe mail la adresa florin@nstgroup.ro
Cerintele postului
Limba engleza si norvegiana
Cunostinte PC
Rezistenta la stres
Taguri
brasov engleza norvegiana vanzari
Toate anunturile postate de compania NST Group