1000 POSTURI INGINERI, MAISTRII IN CONSTRUCTII, INSTALATII ELECTRICE, INGINERI CQ, AQ, RTE, PROIECTANTI
COMPANIE:  GSN GROUP PROFESIONAL SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Constructii / Instalatii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 19 martie 2010
Descrierea companiei
constructii , antrepriza,montaj
Descrierea postului

Perioada de lucru 11 luni cu 1 luna concediu platit.
Durata contractului extern 15 ani.
Se vor construi in sudul Irak-ului 50-100 santiere ansambluri compacte de 2000-5000 de imobile inclusiv infrastrctura (utilitati si drumuri)plus cladiri administrative.
Posturile sunt permanente.
Salariul va fi majorat functie de realizari.
Programul de lucru va fi dimineata 05:30-10:30 si dupa amiaza 17:30-22:00 duminica liber.
Salariul de baza mediu este de 1500 EURO cu diferentieri pe categorii de personal sau specializare si functiile ocupate in cadrul organigramelor stabilite.Salariul va creste proportional cu volumul realizarilor, luna de concediu se plateste la nivelul mediu de productie realizat.
Incepand cu anul 2 se plateste si al treisprezecelea salariu odata cu plata concediului.
Se ofera zborul gratuit la plecare si de la santier pana in tara, masa gratuita, cazare in spatiile special amenajate din incintele santierelor.
Posibilitatea petrecerii timpului liber in zonele de relaxare amenajate in santier tip salon de sport, salon de filme, internet zone, cafenea.
Cerintele postului
Experienta in domeniul constructiilor pe meseria pentru care optati de minim 3-5 ani.
Santierele vor avea nevoie de toata logistica si toata echipa tehnica necesara studiului geo, proiectarii arhitecturii, structurilor de rezistenta si instalatiilor aferente drumurilor de acces,cladirilor de locuit si cladirilor administrative(primarii, politie, pompieri,piete,mol,etc) si executiei acestor proiecte respectiv maistrii constructori sau de instalatii, muncitori calificati si materialele necesare finalizarii acestor proiecte.
Toate activitatilese vor desfasura in incinta santierelor care vor fi izolate de zonele civile.
Cerinta de baza va fi indeplinirea termenelor finale si intermediare din graficele de executie ale santierelor.
Toate anunturile postate de compania GSN GROUP PROFESIONAL SRL