POST DISPONIBIL
Agent pentru servicii monitorizare si verificare teren
COMPANIE:  SC Brand Support SRL ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Constructii / Instalatii, Marketing, Publicitate,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 martie 2010
Descrierea companiei
Agentie trade marketing
Descrierea postului
Agentia de trade marketing Brand Support angajeaza agenti pentru servicii de monitorizare si verificare teren.

Beneficii:
- Parte integranta a unui proiect pentru o companie multinationala
- Parte integranta a unei echipe tinere si dinamice
- Training cu trainer specializat
- Angajare cu carte de munca (perioada determinata)
- Pachet salarial motivant
- Program de lucru flexibil
Cerintele postului
- Domiciliu in Bucuresti
- Sa posede autoturism propriu
- Posibilitate conectare la internet – pentru a putea trimite raportarile in urma vizitelor
- Disponibilitate deplasare in tara, conform rutei comunicate, 2 – 4 zile pe saptamana, la fiecare 2 saptamani
- Program part time

- Indraznet
- Abilitati de comunicare
- Onest, cinstit

Numai aplicantii ce indeplinesc toate cerintele de mai sus vor fi selectati pentru interviu.
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC Brand Support SRL