POST DISPONIBIL
Reprezentanti vanzari directe
COMPANIE:  Lady’s Metropolitan Selection ORAS:  Toate orasele,
Part time Internet, Marketing, Relatii cu publicul, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 21 martie 2010
Firma noua in extindere, Lady's Metropolitan Selection, comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice, bijuterii etc. prin sistemul de vanzari directe. Ofera colaborare part-time pe termen lung si comisioane foarte bune! Poti obtine venituri suplimentare atractive, iti poti dezvolta propria afacere! Oferim produse de calitate la preturi acesibile. Aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre si avem foarte multi clienti fideli. In conditiile actuale de piata credem ca pretul si calitatea produselor sunt mai importante decat brandul sau reclama. Puteti incerca produsele noastre si daca nu sunteti multumit veti primi inapoi contravaloarea produselor returnate. Cod necesar la inscriere: LMSFQcRp Pentru mai multe detalii, pentru a vedea catalogul sau pentru a te inscrie, poti intra pe site: http://www.ab.ro/jobonline
Descrierea postului
Vrei un job cu program flexibil cu adevaratat avantajos? Castig garantat fara investitii, fara riscuri, fara obligatii? Lucrezi online, la domiciliu cat, cum si cand vrei, indiferent de varsta, studii, pregatire, locatie. Firma Metropolitan comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Inscrierea este gratuita, cu posibilitatea de a renunta oricand! Ca reprezentant ai 25% reducere la cumpararea produselor. Ai 10% bonus din vanzarile tuturor persoanelor inscrise de tine. Devenind coordonator de retea,cumperi produsele cu 35% reducere Comenzile si inscrierile se fac online sau prin telefon. Este o firma serioasa ce acorda bonusurile pe card sau prin posta.
Cerintele postului
Cod necesar la inscriere: codul reprezentantului care recomanda pt inscriere: LDDEOmzS Nu ezita : nonitza58@yahoo.com sau tel.0763278418. Pentru mai multe detalii, pentru a vedea catalogul sau pentru a te inscrie, poti intra pe acest site: http://ab.ro/jobonline
Toate anunturile postate de compania Lady’s Metropolitan Selection