POST DISPONIBIL
Sales Anglia
COMPANIE:  S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL ORAS:  Alt Oras,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 august 2013
Descrierea companiei
Firma de recrutare
Descrierea postului
Locul de munca este in Anglia pe pozitia de personal vanzari produse cosmetice in centre comerciale.Conditii de selectie:
Se ofera:

Pachetul Salarial:

Salariu :

Completarea la 750 de lire pe luna (25 de zile lucrate pe luna) dupa 2 luni de lucru . In timpul primei saptamani de training in cadrul Comapniei Contractorul va plati minimum 150 lire sterline.
Contractul este pe o perioada de minim 6 luni;
Programul de lucru: intre 48-60 de ore pe saptamana;
Transportul: candidatul va cumpara biletul de avion (costul biletului sa fie pana la 90 lire) spre Anglia si costul biletului I se va restitui candidatului jumatate dupa 30 de zile si jumatate dupa 60 de zile lucrate.Va ajutam sa gasiti biletul de avion la acest pret,atat noi cat si compania din Anglia.
Cazarea asigurata, costul cazarii fiind: 75 de lire sterline pe saptamana inclusiv toate chetuielile (gaz, electricitate, taxe si t.v).Toate casele sunt in stare foarte buna, mobilate, includ: cuptor cu microunde, televizor, acces la internet, masina de spalat, facilitati de a face miscare, bucatarie cu provizii, paturi, toalete, si toate lucrurile necesare intr-o casa.
Masa nu se asigura
Cerintele postului

Limba engleza fluent;
Sa aveti o prezenta respectabila, sa fiti serios, punctual ;
Experienta in vanzarea de produse cosmetice constituie un avantaj;
Varsta cuprinsa intre 20-33 ani
Toate anunturile postate de compania S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL