POST DISPONIBIL
Sales Finlanda
COMPANIE:  S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL ORAS:  Alt Oras,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 martie 2010
Descrierea companiei
Firma de recrutare
Descrierea postului
Salariu la o rată de 25% -30% din vanzarile fiecarui produs in parte, dupa regulile din tara in care lucreaza.
Salariu : se garanteaza un salariu de minimum 1500 euro pe luna
3 zile de training in care veti fi paltit cu 45 euro pe zi.
Contractul este pe o perioada de 6 luni;
Programul de lucru: intre 48-60 de ore pe saptamana;
Transportul: candidatul va cumpara biletul de avion (costul biletului sa fie pana la 120 eurpo) spre Finlanda si costul biletului I se va restitui candidatului dupa 30 de zile
Cazarea asigurata, costul cazarii fiind: 88 euro pe saptamana care include chiria, apa, electricitate, cablu, internet
Masa nu se asigura
Cerintele postului
Limba engleza fluent;
Sa aveti o prezenta respectabila, sa fiti serioasa, punctuala ;
Experienta in industria cosmeticii, produse par, produse cosmetice, receptionera, relatii cu publicul, ospatarita, hostess constituie un avantaj
Varsta cuprinsa intre 20-33 ani;
Sex feminin
Toate anunturile postate de compania S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL