POST DISPONIBIL
Locuri de munca in Grecia
COMPANIE:  ATTIKA ORAS:  Campulung,
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Prestari servicii, Resurse umane, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
750 € 23 martie 2010
BIROU LEGAL de munca in grecia ofera locuri de munca in grecia in restaurante si hoteluri ca receptioneri,cameriste,oaspatari,ajutori bucatari,ingrijitoare batrani,ingrijitoare copii salariu este de 650 de euro+cazare si mancare. Tel:00302108833030 00306976512834 Adresa:Evalkidou5,Athens,Greece eMail:attika_jobs@yahoo.gr Persoana contact:George Hondrokostopoulos
Descrierea postului
Oficiu Legal Munca ATTIKA din Atena Grecia cauta personal pentru sezonul turistic 2010 femei cu varste cuprinse intre 22 si 45 de ani in hoteluri pe pozitia de cameriste, in restaurante pe pozitia de spalatori de vase, ajutor in bucatarie si ospatarite in restaurante, taverne si cafenele turistice .(nu oferim locuri de munca in baruri).
Salariul variaza intre 650 de euro pana la 900 de euro( depinde de locul de munca si orele lucratoare).
Daca sunteti interesat va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra cu 2 poze recente ( una gen bulletin si una care sa cuprinda tot aspectul fizic), scrieti ce loc de munca v-ar interesa, cand ati dori sa incepeti munca si pe ce durata ati dori sa lucrati, iar noi va vom raspunde la mailuri sau va vom contacta telephonic.
Biroul are si angajati ce vorbesc romaneste .
Cand veti veni sa incepeti munca noi va vom intampina la autocar/aeroport si tot noi va vom sustine in cazul in care aveti probleme dupa ce incepeti munca.
Alegeti-ne pe noi pentru a fi pe maini bune!Luati contactul direct cu noi pentru a evita dezamagiri in ceea ce priveste banii, transportul, locul de munca, domiciliul.

Telefon fix:00302108833030
Telefon mobil (unde puteti vorbi romaneste):00306976512834
Adresa sediului: EVALKIDOU 5, STRADA LIOSION
Adresa email:ATTIKA_JOBS@YAHOO.GR
Cerintele postului
femei cu varste cuprinse intre 22 si 45 de ani ,serioase, ingrijite,apte pentru curatenie,sociabile.
Taguri
Toate anunturile postate de compania ATTIKA