Reprezentant / coordonator vanzari - castig 200-500 EUR / luna
COMPANIE:  Reprezentant / coordonator vanzari - castig 2 ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 24 martie 2010
Descrierea companiei
Vanzari directe cosmetice, parfumuri, bijuterii.
Descrierea postului
Ai nevoie de un job part-time la domiciliu,sa fii independent si sa castigi bani? Te indrum spre un job flexibil,fara contract,fara responsabilitati! Totul se face online sau prin telefon! Indiferent de studii, pregatire, varsta, locatie, noi iti dam sansa sa castigi bani imbinand utilul cu placutul Deveniti colaborator Metropolitan si beneficiati de discounturi de 25-30 %. 10% din vanzarile persoanelor recomandate!Oferta valabila pentru toata tara. Produsele sunt deosebite, naturale si la un pret competitiv. Trei modalitati de recompense in functie de structura si vanzarile dvs. 25-30% Discount.Daca inscrieti o persoana primiti 10% din vanzarile ei.Bonusuri la fiecare nivel.

Cod necesar la inscriere: codul reprezentantului care se recomanda pentru inscriere este : OAZhhZtA ...Informatii despre reprezentantii dvs. si vanzarile lor actualizate permanent pe site. Pentru inscrieri si pentru orice alte informatii nu ezitati sa ma contactati:alexandra_sty@yahoo.com
Cerintele postului
PERSEVERENTA
Toate anunturile postate de compania Reprezentant / coordonator vanzari - castig 2