POST DISPONIBIL
Consultant financiar
COMPANIE:  nicosales.ro ORAS:  Bucuresti,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Management / Consultanta, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 24 martie 2010
In prezent recrutam profesionisti pentru pozitii de entry level si middle management pentru o companie de top din Ungaria si Romania.
Descrierea postului
Identificarea de noi clienti si noi oportunitati de vanzare;
Crearea unui portofoliu de clienti care genereaza un venit continuu;
Dezvoltarea relatiei consultant financiar-client in vederea obtinerii de recomandari si activitati de prospectare;
Proceseaza cu maxima atentie si confidentialitate informatiile si documentele clientilor.
Cerintele postului
Persoana responsabila, serioasa;
Tinuta business;
Abilitati de negociere si relationare;
Dorinta de a atinge performanta in domeniul vanzarii si de a se dezvolta profesional pe plan orizontal (consultant expert) cat si pe plan vertical ( pozitie de management);
Rezistenta la stres;
Experienta in vanzari constitue un avantaj, dar nu este obligatorie( se ofera training de specialitate in functie de abilitatile si calitatile viitorului candidat).
Taguri
Toate anunturile postate de compania nicosales.ro