POST DISPONIBIL
Job reprezentanti produse BIO in Romania si Ungaria!
COMPANIE:  LifeCare Corporation ORAS:  Toate orasele,
Full time Achizitii / Aprovizionare, Marketing, Transporturi / Distributie, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 25 martie 2010
Descrierea companiei
Produse si cosmetice BIO!
Descrierea postului
Firma LIFE CARE inscrie reprezentanti pentru distributie cosmetice BIO in tara si in UNGARIA. Experienta anterioara in domeniu la firme similare: Avon, Oriflame, ABC Cosmetics, Hemel, Amway, FLP, Calivita, LR, Metropolitan va avantajeaza. Oferta este valabila pentru toata tara. Relatii: mihai15mai@yahoo.com, 0758844737, web-site: http://bio-lifecare.webnode.com
Cerintele postului
Comunicativ, spirit de echipa
almawin bio biohaus cosmetice fericire frumusete gheara dracului indra job krauter lifecare logona naturale puterea ursului reprezentant sanatate slabire unt shea
Toate anunturile postate de compania LifeCare Corporation