POST DISPONIBIL
Inginer - Szerelomernok - CLUJ
COMPANIE:  PSG ORAS:  Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Constructii / Instalatii, Inginerie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 30 martie 2010
Firma multinationala : ofera servicii de recrutare si selectie de personal
Descrierea postului
RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Intocmirea ofertelor tehnico-comerciale pentru executia lucrarilor de instalatii
- Responsabil de administrarea si gestionarea lucrarilor de instalatii de ventilatie si climatizare industriala
- Coordonarea echipei pe parcursul executiei proiectului pana la procesul verbal de predare-primire catre beneficiar

Cerintele postului
Cerinte :
-Studii superioare – profil tehnic- specializarea : INGINER Instalatii
- Experienta in domeniul Instalatiilor de ventilatie si climatizare
- Cunostinte de limba maghiara
- Cunostinte avansate de operare PC (Excel,AUTOCAD)
- Abilitati de comunicare si negociere
- Bun organizator si coordonator proiect
- Permis de conducere cat.B
- Disponibilitate de deplasare pentru Coordonarea proiectelor in Cluj, si in tara, (sau pentru training in Ungaria )

OFERTA :

- Pachet salarial avantajos : SALAR Fix atractiv + comision in functie de prestatie (informatii suplimentare la Interviu )
- Telefon, autoturism pentru deplasari .

Contact pentru informatii suplimentare :
Tel.0728063420
CV la email :adriana.popsa.hr@humanrent.ro
Taguri
Toate anunturile postate de compania PSG