POST DISPONIBIL
Jobul viitorului
COMPANIE:  AfsRo Compact Group ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Achizitii / Aprovizionare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 31 martie 2010
Descrierea companiei
Intermedieri producator-consumator
Descrierea postului
Daca te-ai saturat de modul in care castigai pana acum bani, acum este timpul pt ceva nou, acum poti privi mai increzator in viitor, si poti avea job-ul pe care oricine si-l doreste. Nu va mai trebui sa te trezesti dimineatza, sau sa te certi cu seful.... Lucreaza in confortul casei tale,fara a te trezi nimeni la ore anormale, fara a te stresa nimeni, fara a-ti face nimeni un program. Pt mai multe detali accesati www.afsro-group.go.ro
Cerintele postului
Persoana sociabila
deschisa la nou
Cunostinte minime de operare PC
Taguri
afacere home job job par time student tineri
Toate anunturile postate de compania AfsRo Compact Group