POST DISPONIBIL
Marketing Analyst
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Marketing,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 octombrie 2011
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
Esti absolvent de marketing?
Consulting company in New York, USA is hiring Marketing Analyst.
Contract 18 months.
Cerintele postului
Office Sibiu:
Adresa: Bulevardul Victoriei nr 27 | Tel/Fax: 0369-408934, 0743-639002
Luni-Vineri 9-17 | E-mail: sibiu@com-invest.org
Taguri
america internship job loc de munca marketing training
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad