POST DISPONIBIL
Inginer Electronist
COMPANIE:  ENCRIS PROD SRL ORAS:  Brasov,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Inginerie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 8 aprilie 2010
Descrierea companiei
avtivitati de inginerie si consultanta legata de acestea
Descrierea postului
Descrierea postului:

Instalari, imbunatatirea sistemelor electronice de securitate, service garantie si post garantie;
Evaluari tehnice, intocmirea ofertelor tehnice si financiare pentru locatiile auditate;
Coordonarea activitatilor impuse de derularea contractuala a unui proiect;
Realizare proiecte tehnice;
Interventii corective pentru sisteme electronice de securitate (detectie efractie, detectie incendiu, supraveghere video, control acces);
Verificari periodice pentru sisteme electronice de securitate;
Intocmirea devizelor de lucrari.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Oferta salariala competitiva pe piata fortei de munca;
Tichete de masa;
Cresteri salariale in concordanta cu nivelul de competenta prefesionala;
Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
Oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala si cu o reputatie deosebita, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua;
Spor de fidelitate;
Posibil bonus la lucrarea efectuata;
Training gratuit de initiere in normele si procedurile prevazute de companie.
Puteti trimite CV-ul si la adresa de email encrisprod@job4u.com
Cerintele postului
Cerinte:

Studii superioare de specialitate (profil electric/electronic/telecomunicatii);
Experienta profesionala de minim 2 ani de zile pe o pozitie similara;
Cunoasterea sistemelor electronice de securitate existente pe piata romaneasca dupa 2000;
Cunostinte in domeniul sistemelor de alarma si detectie la efractie, supravehere video, sisteme avertizare la incendiu;
Limba engleza de specialitate – nivel mediu;
Carnet de conducere auto – categoria B (experienta minim 2 ani);
Abilitati operare PC – nivel avansat (Microsoft Office, Autocad);
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati, rabdare, meticulozitate;
Dinamism, bune abilitati de comunicare si relationare la orice nivel, spirit de echipa;
Vigoare, rezistenta la stres si program prelungit, disponibilitate pentru munca de teren.
Taguri
Toate anunturile postate de compania ENCRIS PROD SRL