POST DISPONIBIL
Barmanita/ospatarita pensiune Germania
COMPANIE:  SC Head-Hunting SRL ORAS:  Toate orasele,
Perioada limitata Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
600 € 9 aprilie 2010
Firma de recrutare personal acreditata pentru mediere locuri de munca in tara si in strainatate
Descrierea postului
Firma de recrutare acreditata cautam ospatarita/barmanita pentru pensiune turistica-Germania.

Se ofera:
-salariu 600 euro
-cazare intr-o camera din pensiune
-masa
-contract legal cu posibilitate de prelungire
-asigurare medicala

Plecare rapida.

CV prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Tel.: 0770.575269 (orele 13-21).
Cerintele postului
Experienta minim 6 luni.
Cunostinte de limba engleza nivel mediu si cunostinte minime de limba germana.
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC Head-Hunting SRL