POST DISPONIBIL
Consilier desfacere
COMPANIE:  Globaldesfacere ORAS:  Bucuresti, Constanta, Galati,
Part time Administratie, Banci, Marketing, Prestari servicii, Transporturi / Distributie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 9 aprilie 2010
Consiliere dezvoltare structura de desfacere. Asiguram instruire gratuita si conditii foarte avantajoase de lucru. Mediu de lucru excelent. Echipa dinamica, in continua evolutie. Posibilitati deosebite de avansare in cariera. Detaliile necesare le oferim la email desfacereonline@gmail.com .

Descrierea postului

Cerintele postului
seriozitate, lucru zilnic
Taguri
Toate anunturile postate de compania Globaldesfacere