POST DISPONIBIL
Farmacist
COMPANIE:  Farmacia Florentina ORAS:  Calarasi,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Farmacie / Healthcare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 aprilie 2010
Descrierea companiei
Farmacie nou infiintata.
Descrierea postului
-Coordoneaza intreaga activitate care se desfasoara in farmacie pe tura respectiva
-Elibereaza si taxeaza retetele compensate si pe cele gratuite
-Gestioneaza stocul de produse din farmacie
-Se ocupa de merchandisingul tuturor produselor din oficina
-Urmareste termenele de valabilitate al produselor din farmacie si gestionarea acestora
-DISPONIBIL SA FACA NAVETA, FARMACIA ARE LOCATIA IN COM.CASCIOARELE, JUD CALARASI

Beneficii:- Pachet salarial motivant
-Mediu de lucru optim si stabil
-Decontare transport
Cerintele postului
-Absolvent al Facultatii de Farmacie
-Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs
-Experienta in farmacie de circuit deschis,,minim 1 an
-Atitudine orientata catre satisfacerea nevoilor clientilor
-Abilitati de inter-relationare si comunicare
-Perseverenta in atingerea obiectivelor
-Cunostinte PC
Taguri
Toate anunturile postate de compania Farmacia Florentina