POST DISPONIBIL
cautam consultanti financiari
COMPANIE:  financiar consulting ORAS:  Reghin, Tirgu-Mures,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Banci, Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 11 aprilie 2010
FIRMA DE CONSULTANTA FINANCIARA CAUTA PERSOANE AMBITIOASE SI CU SIMTUL RASPUNDERII, PENTRU A ACTIVA PE INTREAGA PIATA FINANCIARA: PRODUSE BANCARE, PRODUSE DE ASIGURARE-REASIGURARE, PRODUSE D FINANTARE, INVESTITII, FONDURI NERAMBURSABILE, ETC.
Descrierea postului
Cerintele postului
seriozitate, perseverenta si orientare spre client
Taguri
Toate anunturile postate de compania financiar consulting