POST DISPONIBIL
Tehnicin dentar
COMPANIE:  SmilePartner ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 12 aprilie 2010
Descrierea companiei
Clinica de Implantologie dentara
Descrierea postului
Centru de Implantologie dentara caută protezist/tehnician dentar
Ataşată unei clinici dentare specializată în implantologie dentară, laboratorul nostru caută un tehnician dentar calificat.

Tip de contract: pe durată nedeterminată
Contractul de muncă este realizat în baza legii statului spaniol - Spania, Tenerife, Insulele Canaare
Localizarea postului: Spania, Tenerife, Insulele Canaare
Începutul contractului : cat de repede posibil
Salariu: fix+ comision
Cerintele postului
Autonomie, rigoare, muncă ingrijită şi un simţ estetic sunt unele dintre caracteristicile necesare.
Capacitate de a crea proteze intregi/ complete.
Cunoştinţe în informatică necesare, mai ales CADCAM. Activitate centrată pe acest program informatic.
Minim 10 ani de experianţă
Limba engleză sau/şi franceză obligatorie
Ne puteţi contacta şi trimite CV-ul dumneavoastră la adresa de email:
contact@smilepartner.com
Vă rugam să marcaţi ca titlul al email-ului referinţa anunţului: „Prothesiste Smile Partner”
Taguri
Toate anunturile postate de compania SmilePartner