POST DISPONIBIL
Agent ofertare contracte servicii
COMPANIE:  Sc Emtix srl ORAS:  Bucuresti,
Part time Constructii / Instalatii, Prestari servicii, Reparatii / Intretinere / Service, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 14 aprilie 2010
Descrierea companiei
Hidroizolatii, instalatii,amenajari
Firma Constructii si Amenajari interioare si exterioare .Va oferim o gama larga de lucrari:zugraveli scari bloc,hidroizolatii terase bloc,instalatii sanitare, electrice, termice, placari gresie-faianta, marmura, rigips,tavane false, parchet ,termoizolatii,hidroizolatii, constructii case/vile la cele mai bun pret si calitate.
Descrierea postului
Agent ofertare contracte servicii catre blocuri ( asociatii de proprietari ). Agentul are sarcina de a contacta administratori si presedinti de blocuri, de a prezenta oferta firmei si discuta cu acestia pentru a putea sa le oferim serviciile firmei.
Agentul are doar sarcina de prezentare si ofertare contracte , restul negocierii si detaliile sunt preluate de firma. Programul flexibil. Comision 5% pt primele 3 contracte,dupa cel de al 3-lea contract se ajunge la comision de 10% si salariu lunar de 1200 ron .
Cerintele postului
comunicare
agent ofertare agent ofertare contracte agent ofertare contracte servicii agent teren
Toate anunturile postate de compania Sc Emtix srl