POST DISPONIBIL
Asistent Relatii Clienti
COMPANIE:  Asistenta Informationala ORAS:  Bucuresti,
Full time Prestari servicii, Publicitate, Relatii cu publicul, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 20 aprilie 2010
colectare informatii din sfera afacerilor, de pe teritoriul Romaniei;
prelucrare date, clasificare, sortare si optimizarea accesului la date;
conceptia, executia si distribuirea (difuzarea) mesajelor informationale in format scris si electronic;
organizarea participarilor la targurile si expozitiile din intreaga tara;
machetare grafica computerizata, pregatire pentru tipar, tipar si finisari tipografice
Descrierea postului
Contactare firme din baza de date existenta, prezentare oferta, incheiere si derulare contract.
Carte de munca, bonusuri din vanzari la depasirea target-ului.
Va rugam trimiteti cv-ul prin email, la adresa:
angajari@vederipostale.ro

Cerintele postului
Perseverent, sociabil si comunicativ.
Cu sau fara experienta, oricum se asigura training.

In urma selectarii cv-ului, va vom trimite un email cu detaliile suplimentare privind postul anuntat.
Toate anunturile postate de compania Asistenta Informationala