POST DISPONIBIL
Java Junior Developer
COMPANIE:  iQuest Technologies ORAS:  Campulung, Cluj-Napoca, Turda,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time IT Software,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 20 aprilie 2010
Descrierea companiei
Cine suntem ?

Suntem firma germana de IT care pune clientii pe primul loc; o echipa experimentata care accepta provocarile. Lucram cu cele mai noi tehnologii si abordam in detaliu cerintele specifice ale fiecarui client.
Prin ce suntem diferiti ?
... Prin calitate si atitudine. Astfel castigam increderea clientilor nostri. Gasim solutii inovatoare la probleme uneori clasice, abordam lucrurile in mod pragmatic si ne implicam cu adevarat in ceea ce facem.

Punem pasiune in fiecare proiect
Fiecare proiect reprezinta o noua provocare si o oportunitate de a dezvolta un parteneriat pe termen lung, bazat pe beneficii reciproce si un scop comun: calitatea.
Descrierea postului
(Cod de referinta: JJD 2010 04 CJ)

Locatie: Cluj-Napoca

La iQuest vei gasi:

* un pachet salarial excelent;
* un mediu de lucru profesionist si oportunitatea de a intra in contact cu specialisti in domeniu;
* oportunitati pentru o cariera flexibila si recompensatoare intr-un mediu de lucru dinamic;
* training si certificari in tehnologia cu care vei lucra.

Daca esti interesat te rugam sa trimiti CV-ul tau, impreuna cu scrisoarea de intentie la adresa jobs@iquestint.com. Te rugam sa mentionezi codul de referinta al postului in subiectul e-mail-ului. Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Cerintele postului
Ce cautam:

* cunoasterea paradigmelor de programare orientata pe obiect;
* cunostinte solide de Java;
* cunostinte bune de J2EE APIs constituie un avantaj;
* experienta in lucrul cu Spring, Hibernate constituie un avantaj;
* abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;
* dorinta de a invata si de a te dezvolta profesional;
* engleza fluent; germana constituie un avantaj.
Taguri
Toate anunturile postate de compania iQuest Technologies