POST DISPONIBIL
Reprezentant Fm Grop
COMPANIE:  Eri Expert ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 21 aprilie 2010
Descrierea companiei
FM GRUP
Descrierea postului
FM GROUP WORLD - Este o companie poloneza infiintata in anul 2004 (cunoscuta initial sub denumirea de FEDERICO MAHORA), cu siguranta firma cu cea mai dinamica dezvoltare din Europa in domeniul vanzarilor produselor de parfumerie in sistem Multi Level Marketing. In doar 6 ani de la infiintare, compania a reusit sa deschida filiale in peste 55 tari din intreaga lume.

In Romania produsele FM sunt importate si distribuite de catre firma FM GROUP COSMETICS SRL, incepand din luna Mai 2006. In timpul scurt trecut de la deschiderea filialei din tara noastra si pana acum, multe persoane au reusit sa-si construiasca o afacere de succes din vanzarea in sistem Multi level Marketing a produselor FM.

Produsele sunt fabricate utilizand aromele DROM - companie Germana (www.drom.com), unul din liderii mondiali in fabricarea compozitiilor de parfumare.
Cerintele postului
-promovarea si vanzarea produselor cosmetice marca Fm Group;

-crearea propriei retele de distribuitori;

Se lucreaza in sistem part-time sau full-time;

-persoana sociabila, dornica de un venit suplimentar;

-experienta in vanzari;

Aplicati doar daca sunteti interesat!

Alte detalii pe www.afacerea-fmgroup.tk
Taguri
reprezentant fm group reprezentant vanzari
Toate anunturile postate de compania Eri Expert