POST DISPONIBIL
operator calculator
COMPANIE:  onee ORAS:  Bucuresti, Campulung, Cluj-Napoca,
Full time Educatie / Training / Cultura / Arta, Internet, Management / Consultanta, Protectia mediului, Publicitate,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 aprilie 2010
Descrierea companiei
confidential
Descrierea postului
Cautam 200 de operatori care sa posteze anunturi pe internet in vederea promovarii serviciilor nostre,nu se cere experienta,
Cautam persoane din toate zonele tarii care au acces la internet.
Toti operatorii vor lucra de la domiciliu si vor completa de asmenea unele fise publicitare in urma postarii anunturilor.
Este un job placut,usor si castigurile depind de timpul acordat acestei activitate.
Cerintele postului
Cerinte post:*cunostinte minime calculator
disponibilitate 3 ore pe zi
internet
radbare
atentie la detalii(scris,formulare,etc)
- excelente abilitati de comunicare , spirit persuasiv
- cunostinte de PC
- capacitate de a se integra rapid si de a satisface toate cerintele jobului
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

-bonusuri competitiv corelate cu performantele personale
- mediu de lucru (alegeti dumneavoastra)
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare
Castiguri intre 5-25ron pe zi ,plata se face dupa minim 20 de fise pe luna,o fisa este platita cu 5 ron.
-salariu basic 500 ron la indeplinirea tuturor indatoririlor cerute de acest job
Taguri
Toate anunturile postate de compania onee