POST DISPONIBIL
Cameriste pentru hoteluri din Grecia
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Bucuresti, Craiova, Strainatate,
Sezonier Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Industria alimentara, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
700 € 22 aprilie 2010
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
Detalii post:
Inlocuieste (completeaza) produsele consumate de catre clienti; Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului;
Mentinerea curateniei si punerea la dispozitie a tot ce este necesar pentru camerele de hotel si in alte zone din hotel, destinate oaspetilor incluzand: curatenia in camere, holuri si alte incaperi, curatarea si dezinfectarea bailor, schimbarea asternuturilor, a produselor din baie (sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, etc.)
Curatenie generala in camerele + baile de hotel si coridoare, spatii comune, sters praful, aspirat, sters pe jos .etc.
Se lucreaza in hoteluri mici.
Posturile sunt limitate !
Cerintele postului
- SERIOZITATE
- varsta cuprinsa intre 25-40 ani;
- nu necesita experienta pe un post similar;
- cunostinte de limba engleza constitue un avantaj;
- persoana sociabila,harnice, comunicativa, adaptabila.

Responsabilitati / Beneficii:
- se lucreaza 7zile/sapt, 10 ore/zi;
- salariul 700-800 euro/luna
- se ofera cazare+masa GRATIS;
- contracte pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- intampinarea noilor candidatii in Atena
- se ofera assistenta si suport pe toata perioada sederii in Grecia de catre colaboratorii nostri.

Descrierea companiei:
INTELIGENT CAREER HR SRL este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in BUCURESTI - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca. Puteti gasi locuri de munca in strainatate in orice domeniu doriti, accesand situl nostru www.inteligentcareer.ro
Relatii la tel.0764611603 ; 0740542171 sau trimiteti cv la adresa de e-mail: office@inteligentcareer.ro

1738 caractere
Taguri
cameriste menajera personal curatenie
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR