POST DISPONIBIL
Angajam
COMPANIE:  onee ORAS:  Arad,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 aprilie 2010
Descrierea companiei
confidential
Descrierea postului
Cautam 200 de operatori care sa posteze anunturi pe internet in vederea promovarii serviciilor nostre,nu se cere experienta,
Cautam persoane din toate zonele tarii care au acces la internet.
Toti operatorii vor lucra de la domiciliu si vor completa de asmenea unele fise publicitare in urma postarii anunturilor.
Este un job placut,usor si castigurile depind de timpul acordat acestei activitate.
Cerinte post:*cunostinte minime calculator
disponibilitate 3 ore pe zi
internet
radbare
atentie la detalii(scris,formulare,etc)

Pentru cei interesati sunt rugati sa trim cv si sa viziteze site-ul firmei www.godes.ro

Cerintele postului
Oferta (bonus):castiguri mari reale in functie de implicare si disponibilitate
venituri sunt intre 5 ron si 25 ron pe zi in functie de fisele completate
o fisa este platita cu 5 lei
contract de colaborare
training de initiere
suport continuu pentru orice problema nou aparuta
Taguri
Toate anunturile postate de compania onee