POST DISPONIBIL
Reprezantant Tehnic Comercial
COMPANIE:  Job Connect ORAS:  Brasov,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 aprilie 2010
JOB Connect este o companie locala de Resurse Umane. In clipa de fata le oferim clientilor nostri un serviciu de recrutare de personal. Obiectivul nostru in recrutare este de a facilita intalnirea dintre angajatorul cu cea mai buna oferta de angajare cu candidatii care raspund cel mai bine nevoii lui de angajare. Pe termen mediu si lung ne extindem paleta de servicii in functie de nevoile clientilor nostri.
Descrierea postului
Persoana care va ocupa acest post va promova componentele de automatisme industriale si va avea

urmatoarele responsabilitati:

Coordonarea vanzarii produselor si serviciilor companiei;

Gestionarea la nivel de conturi a informatiilor preluate si obtinute;

Participarea proactiva la crearea ofertei impreuna cu managerul direct;

Customizarea ofertei companiei in functie de necesitatile specifice conturilor in colaborare cu managerul direct;

Dezvoltarea si fidelizarea bazei actuale de clienti ;

Intocmirea de rapoarte cu privire la activitatea desfasurata in cont si stadiul de evolutie a evenimentelor la momentul respectiv ;

Participarea la instruiri in tara si strainatate privind produsele vandute.
Cerintele postului

Studii superioare tehnice: inginer electrotehnic (Inginerie Electrica, Inginerie Mecanica);

Experienta ca si reprezentant vanzari in vanzarea echipamentelor pentru departamente de mentenanta;

Permis de conducere categoria B;

Cunostinte operare PC: Ms Office;

Abilitati de prezentare si negociere;

Atitudine proclient,

Trimite-ne cv-ul tau pe adresa office@jobconnect.ro si te vom sprijini in planurile tale de cariera!
Taguri
Toate anunturile postate de compania Job Connect