POST DISPONIBIL
Ospatarita restaurant romanesc in Spania
COMPANIE:  KRISS CONSULT ORAS:  Toate orasele, Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 29 aprilie 2010
Agentia Kriss Consult este autorizata de Ministerul Muncii pentru activitatea privind identificarea si ocuparea de locuri de munca in strainatate. Avand parteneriate solide cu agentii si angajatori din tarile europene, oferim servicii de mediere a ocuparii de locuri de munca in strainatate, la cele mai inalte standarde. Agentia a fost infiintata in anul 2007, pentru a veni in sprijinul cetatenilor romani care solicita locuri de munca in strainatate, in conditii identice celor pentru toti cetatenii Uniunii Europene. Va propunem locuri de munca in strainatate, in deplina legalitate si siguranta.
Descrierea postului
Restaurant din Spania (Lanzarote – Insulele Canare) cu proprietar si personal romanesc angajeaza ospatarita.

Oferta :
- cazare, masa;
- transportul asigurat;
- 700 - 1000 euro lunar net plus tips.
Cerintele postului
- seriozitate, experienta;
- fara probleme medicale;
- cunostinte de limba engleza conversational;
- disponibila pe termen lung.
Taguri
Toate anunturile postate de compania KRISS CONSULT