POST DISPONIBIL
Muncesti de acasa/Lucru cu calculatoru
COMPANIE:  Confidential ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 2 mai 2010
Descrierea companiei
Lucru de acasa cu internetul
Descrierea postului
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu-ti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care ti-l ofer eu. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput sau taxa de start in afaceri...Pentru doar cateva ore pe zi (2-4 ore) poti castiga 75-1000 $ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de accesari de site-uri on-line...restul depinde doar de tine si de cat timp aloci acestui lucru. Lucrul este mai mult legat cu casuta de email. Pentru mai multe informatii trimite-ti-mi un e-mail la adresa: novac.gabriela@gmail.com. Nu uitati sa scrieti la subiect/subject cuvantul "LUCRU"
Cerintele postului
staruinta, atentie, rabdare
Taguri
Toate anunturile postate de compania Confidential