POST DISPONIBIL
reprezentant vanzari directe
COMPANIE:  confidential ORAS:  Bucuresti, Targoviste,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 7 mai 2010
Descrierea postului
Vrei un castig suplimentar sau chiar propia ta afacere ???
Esti eleva,studenta sau lucrezi?Sigur colegele tale iti vor comanda tie produsele dorite.
Un reprezentant AVON are din prima comanda comision de pana la 25%, cadouri la fiecare comanda, livrare la domiciliu, un card de cumparaturi cadou, inscriere gratuita, sansa de a avea propria afacere doar prin recomandarea de noi reprezentanti. vei avea tot sprijinul din partea mea.
Vino in echipa AVON sa beneficiezi de toate castigurile.
Cerintele postului
- persoana serioasa, sociabila, dornica de un venit suplimentar,responsabila, sa stie sa utilizeze calculatorul
- colectarea de comenzi de produse AVON pe baza brosurilor
- distribuirea produselor la clienti personal
- plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare
- formarea unui cerc de clienti intre persoane cunoscute

BENEFICII:
- inscriere gratuita
- discount 15-30% din valoarea comenzii
- program flexibil
- livrare la domiciliu 48 ore
- plasarea comenzilor online
- produse cadou in fiecare luna
- participarea la concursuri si competitii
- sansa de a promova rapid in conducerea unei echipe
- aveti permanent sprijinul unei coordonatoare de vanzari
- 70% discount la produse pentru reprezentant
- oportunitatea de a deveni lider si coordonator cu mai multe avantaje

Pentru mai multe informatii si inscrieri aplicati CV-ul dvs. sau trimite-ti mail la bmihaela_avon@yahoo.com
Viitorul iti surade
Taguri
Toate anunturile postate de compania confidential