POST DISPONIBIL
JOBURI IN DOMENIUL HOTELIER IN GRECIA
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Alt Oras, Bucuresti, Strainatate,
Sezonier BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
600 € 24 mai 2013
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
Agentia INTELIGENT CAREER HR ofera spre ocupare posturi in domeniul turismului pentru sezonul 2013 in Grecia. Aceste posturi sunt oferite atat celor care doresc un contract pe o perioada mai indelungata (6 luni) cat si studentilor care doresc o experienta de vacanta, participand astfel la unul dintre programele noastre de Internship in cadrul unor prestigioase hoteluri / restaurante din Grecia.
Posturile oferite sunt urmatoarele: ospatarita, ajutor ospatarita, barmanita, cameriste, bucatarese, ajutori bucatarese, personal spalat vase..
Pentru a putea beneficia de participarea la selectia finala pentru aceste posturi, trebuiesc indeplinite urmatoarele conditii:
1. Trebuie sa ne trimiteti CV-ul,mai multe informatii gasiti pe site-ul agentiei noastre: www.inteligentcareer.ro

- nu necesita experienta pe un post similar(PENTRU CAMERISTE SI PERSONAL SPALAT VASE);
- cunostinte de limba engleza nivel mediu( PENTRU BARMANITE, OSPATARITE SI AJUTOR OSPATARITA);
- persoana harnica, sociabila, comunicativa, adaptabila.

Cerintele postului
Sunteti candidata ideala daca:

1. Va doriti sa lucrati in domeniul hotelier, in mod legal in Grecia,
2. Cunoasteti limba engleza la nivel conversational ( cunoasterea mai multor limbi straine prezinta avantaj).
3. Aveti experienta in domeniul turismului, de preferat pe pozitia care v-a atras atentia si pentru care doriti sa candidati.
4. Nu aveti experienta in domeniul turismului, insa aveti convingerea ca puteti sa invatati foarte repede atributiile postului pentru care optati.
5. Ati optat pentru minim 2 pozitii dintre cele prezentate mai sus
6. Sunteti o persoana prietenoasa si devotatata in munca sa.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
AVANTAJE:
Candidatilor care trec cu succes de interviul final li se ofera:
- contract legal de munca pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire, asigurari sociale platite de angajator;
-Program lucru: 10 ore/zi, 6-7 zile/saptamana.
- castig garantat intre minim 500 euro - 750 euro / luna+ tips-uri si posibilitatea unui castig suplimentar, in functie de pozitia pentru care ati fost selectata final;
- pentru toate posturile cazarea si masa sunt oferite in mod gratuit de catre angajator,
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul turismului;

Grabiti-va, locurile sunt limitate! Nu ezitati! Aceasta este sansa dumneavoastra de a lucra legal in domeniul turismului in tari cu multa experienta in acest domeniu, precum Grecia

INTELIGENT CAREER HR SRL este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in BUCURESTI - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca. Puteti gasi locuri de munca in strainatate in orice domeniu doriti, accesand situl nostru www.inteligentcareer.ro
Telefon Orange : 0740542171
Telefon Cosmote 0764611603
E-mail : office@inteligentcareer.ro

Pentru alte informatii suplimentare accesati www.inteligentcareer.ro

Taguri
caut de lucru grecia joburi strainatate
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR