POST DISPONIBIL
Selectam personal in toata tara
COMPANIE:  Euro Koncept ORAS:  Toate orasele,
Full time Marketing, Publicitate, Relatii cu publicul, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 8 mai 2010
Descrierea companiei
marketing si publicitate
Descrierea postului
Firma serioasa cu peste 9 ani de experienta angajam personal in toata tara, fara calificare, in vederea angajarii in functiile de coordonatori agenti de promovare si agenti promovare . Posibilitate de munca si in regim part- time. Se ofera instruire si asistenta GRATUIT . Salarizare 800 - 3. 900 RON/ LUNA , in functie de seriozitatea si munca depusa. Pentru detalii si inscriere la cursul gratuit oferit de firma noastra va stam la dispozitie la tel: 0731- 396005 sau e- mail : preselectie_ mai2010@yahoo. com
Cerintele postului
Nu se cer calificare , studii minime sau experienta
Taguri
Toate anunturile postate de compania Euro Koncept